BOMAR - sklep rtv

KLIKNIJ! i weź kasę za swój stary telewizor!

Bezpieczeństwo zakupów

Zapewnienie bezpiecznych i szybkich zakupów przez Internet to nasz priorytet. Nasz sklep internetowy, w odróżnieniu od wielu innych, nie jest sklepem wirtualnym. Jesteśmy sprawdzoną firmą, istniejącą na rynku ponad 10 lat. Zapewniamy Państwu obsługę zarówno telefoniczną i poprzez e-mail, jak również osobistą, w siedzibie firmy w Zduńskiej Woli. Wbrew wielu stereotypom, nie wymagamy kart kredytowych. Płatności mogą Państwo dokonać gotówką (przy odbiorze przesyłki od kuriera lub w siedzibie firmy) a także przelewem. Tym samym sprawiamy, że zakupy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne.

Możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy w Sieradz, Zduńskiej Woli.

Płatność gotówką dopiero po dostarczeniu przez nas zamówionego towaru

Wygodne formy płatności

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy kilka form płatności, a także możliwość sprzedaży ratalnej. Mają Państwo do wyboru przelew elektroniczny, płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera, oraz płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy. Z naszych doświadczeń wynika, iż właśnie te dwie ostatnie formy płatności są najczęściej wybierane przez klientów. Dla zainteresowanych sprzedażą ratalną proponujemy czytelną i prostą ofertę firmy Żagiel S.A.. W odróżnieniu od innych ofert ratalnych dostępnych na rynku, jest ona wolna od pułapek, takich jak podniesiona cena wyjściowa towaru, obowiązkowe ubezpieczenie kredytu czy opłata za wniosek kredytowy. Jak pokazują doświadczenia, nie zawsze najatrakcyjniejsza oferta kredytowa okazuje się najtańsza.

Czytelny i prosty system sprzedaży ratalnej Żagiel S.A

Realizacja zamówień, dostawy, lokalizacje

Złożone zamówienia potwierdzamy w ciągu 24 godzin, a czas oczekiwania na dostawę z reguły nie przekracza 3 dni roboczych. O dokładnym terminie odbioru (dzień, godzina) informujemy Państwa telefonicznie.

Dostawę zamówień na terenie Łodzi, Sieardz, Zduńskiej Woli i okolic realizujemy przy pomocy własnego transportu (2 samochody dostawcze). Dla tego obszaru cena dostawy wynosi 35 zł i jest niezależna od ilości i wielkości paczek. Cena ta obejmuje także wniesienie paczek do mieszkania i pomoc przy rozpakowaniu towaru.

Na terenie całej Polski dostawy realizujemy poprzez firm kurierskich UPS, OPEK.

Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówionych towarów, w siedzibie firmy. W tym przypadku konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu ustalenia dokładnego terminu odbioru.

Znajdź towar

Copyrights © 2007 - 2023 BOMAR S.C., ModułyRtv.pl
Valid XHTML 1.1!
Usługi internetowe Sieradz - pozycjonowanie, projektowanie stron