BOMAR - sklep rtv

KLIKNIJ! i weź kasę za swój stary telewizor!

Dostawa towaru

 1. Termin dostawy wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Wyjątek stanowią produkty, które są w danej chwili niedostępne. W takiej sytuacji Nabywca jest informowany przez pracownika Bomar o proponowanym terminie dostawy produktu.
 2. Zamówiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy: ul. Wołodyjowskiego 1a, 98-200 Sieradz
 3. Na terenie Sieradza i Zduńskiej Woli oferowany towar dostarczamy w cenie: do 10kg - 30zł, powyżej 10kg - 50zł. Cena obejmuje wniesienie dostarczonych produktów do mieszkania.
 4. W promieniu około 50km od granic Sieradza i Zduńskiej Woli oferowany towar o wadze powyżej 31kg dostarczamy w cenie 40zł. Cena obejmuje wniesienie dostarczonych produktów do mieszkania.
 5. Dostawa firmą kurierską:
  • Do 10kg
   • Wpłata na konto 17zł
   • Pobranie 22zł
  • Masa powyżej 10kg
   • Wpłata na konto 25zł
   • Pobranie 40zł
 6. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pokwitowaniem.

  Z chwilą pokwitowania i przekazaniu pracownikowi firmy spedycyjnej należności za zamówione produkty, na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem produktu, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia. Jeżeli w chwili dostawy Nabywca jest niedostępny, kurier zostawia awizo. Nabywca - odbierając przedmiot zamówienia - jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń mechanicznych i czy jest kompletna, a także czy jest zgodna z zamówieniem. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń i braków warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisane w obecności pracownika dostarczającego przesyłkę "Protokołu Reklamacji".

Copyrights © 2007 - 2021 BOMAR S.C., ModułyRtv.pl
Valid XHTML 1.1!
Usługi internetowe Sieradz - pozycjonowanie, projektowanie stron