BOMAR - sklep rtv

KLIKNIJ! i weź kasę za swój stary telewizor!

LG 32LX300!!

LG 32LX300!!

1366 x 768, LED, 100 Hz, MPEG-4 DVB-T/C/S

Dostępność towaru: dostępny.

 CECHY PRODUKTU

  • Przekątna ekranu32 "
  • Rozdzielczość720p - HD Ready 
  • Format obrazu16/9 
  • TunerDVB-T 
  • ProducentLG 
  • Wysokość43.8 cm
  • Szerokość73.4 cm
  • Pobór mocy25 W

OPIS

Telewizor LG 32LX300, to sprzęt, który oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie. Sprawdź, co możesz mieć już dziś. Technologia LED, na której oparte jest podświetlanie obrazu - to wybór dla osób, które cenią sobie oszczędność oraz chcą cieszyć się jasnym obrazem wysokiej jakości.

EKRAN

Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

DŹWIĘK

Wykorzystując wyjście słuchawkowe możesz cieszyć się świetną rozrywką! Po podłączeniu słuchawek będziesz mógł odciąć się od zakłóceń i hałasu, mając jednocześnie pewność, że nie przeszkadzasz otoczeniu.

WEJŚCIA I WYJŚCIA

Połączenie z innymi urządzeniami potrwa co najwyżej kilka chwil, dzięki przemyślanie rozmieszczonym gniazdom. Starsze urządzenia (np. magnetowid) możesz przyłączyć dzięki wejściu EURO.

ZASILANIE

Najnowsze technologie to nie tylko znakomite parametry, ale też ochrona środowiska i oszczędność. Dotyczy to także modelu LG 32LX300.

WYGLĄD

Warto podkreślić estetykę samego projektu obudowy - staranne wykończenie i prosta forma świadczą o jakości produktu. Stonowane barwy doskonale pasują do łagodnej, niezbyt krzykliwej formy.

EKSPLOATACJA

Wygodną eksploatację zapewnia szereg opcji i ustawień telewizora. Funkcja timera, teletekstu czy dodatkowych ustawień tunera, pozwolą łatwo ustawić odbiornik według własnych preferencji. Dzięki temu codzienna eksploatacja jest przyjemna i zachęca do relaksu przed telewizorem. Podsumowując, telewizor LG 32LX300, to przykład solidnego odbiornika, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu domach.

U nas tylko 899,00 zł!

Copyrights © 2007 - 2018 BOMAR S.C., ModułyRtv.pl
Valid XHTML 1.1!
Usługi internetowe Sieradz - pozycjonowanie, projektowanie stron