BOMAR - sklep rtv

KLIKNIJ! i weź kasę za swój stary telewizor!

LG 49LF5400!!

LG 49LF5400!!

1920 X 1080, LED, 900 Hz, MPEG-4 DVB-T/C, USB-Nagrywa i odtwarza,

Dostępność towaru: dostępny.

 CECHY PRODUKTU

  • Rozdzielczość1080p - Full HD 
  • Złącza HDMI
  • TunerDVB-C, DVB-T 
  • ProducentLG 

OPIS

Odkryj możliwości telewizora LG 49LF540 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. LG 49LF540 posiada wyświetlacz z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny.

EKRAN

Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

DŹWIĘK

Jeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i dostaniesz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz.

WEJŚCIA I WYJŚCIA

W telewizorze znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Telewizor posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy.

ZASILANIE

W dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi oferować ochronę środowiska i cechować się niewysokimi kosztami eksploatacji. LG 49LF540 spełnia te wymagania.

WYGLĄD

Dzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi telewizor prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy na co dzień. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu.

EKSPLOATACJA

Wybierając telewizor należy pamiętać, iż jest to zakup na lata. Dlatego powinniśmy wybrać taki, który będzie nam odpowiadał. Nie oznacza to jednak, że zawsze warto brać najdroższy możliwy odbiornik. Prezentowany telewizor, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele innych. Przydatne złącza pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt skutecznie rozszerzają funkcjonalność telewizora na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki.

U nas tylko 1 499,00 zł!

Copyrights © 2007 - 2018 BOMAR S.C., ModułyRtv.pl
Valid XHTML 1.1!
Usługi internetowe Sieradz - pozycjonowanie, projektowanie stron